Villa Tanya
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Zoutwater zwembad | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Deze 100 m² Villa Tanya Riviere-Salee bevindt zich op 4 km van Mangofil Martinique en nodigt gasten uit om attracties in de omgeving te verkennen.
De villa biedt een welgelegen locatie op 10 minuten rjden van Anse Mabouyas, terwijl natuurlijke bezienswaardigheden zoals Forêt départementale-domaniale de Montravail hiervandaan liggen. Op 7 km van het vakantiehuis vindt u het Musée de la Mer.
De 3-slaapkamer Villa Tanya beschikt over een badkamer met een inloopdouche en een wastafel. Gasten kunnen ook genieten van het gemak van een haardroger en badlakens.
De accommodatie beschikt over een complete keuken, evenals een eetgedeelte voor self-catering. Gasten kunnen ook gebruikmaken van een waterkoker, een koelkast en een oven om hun eigen maaltijd te bereiden.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Zoutwater zwembad
- Ligstoelen
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Terras
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Wastafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Fort De France van Villa Tanya?
Er is een 20 km afstand tussen Fort De France en Villa Tanya. - ❓
Biedt Villa Tanya een draadloze internetverbinding?
Ja, Villa Tanya biedt wifi aan. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Villa Tanya?
Villa Tanya beschikt over een ingerichte keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Villa Tanya?
Villa Tanya biedt geen ruimte aan huisdieren. - ❓
Biedt het vakantiehuis een mooi uitzicht?
Gasten van het vakantiehuis hebben uitzicht op de tuin. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in de villa?
Gasten die in de villa verblijven, kunnen gemakkelijk Comptoir.. Art D-Co en Mangofil Martinique bereiken, die respectievelijk op 7 km van de accommodatie en op 6 km afstand liggen.